Skip to main content
Proroctwa

PROROCTWA, BACHLEDÓWKA 2017 r.

By 8 września, 2017No Comments

PROROCTWA, BACHLEDÓWKA 2017 r.

  1. „Tak jak światło słońca porusza się po szczytach gór, po wierzchołkach wzgórz, oświecając je, tak moja łaska będzie szła za tobą i rozświetlała twoje życie”.
  2. „Czujesz się jakbyś był przygnieciony skałami, ciężkimi grubymi głazami problemów, ja chcę cię spod nich wydobyć, ja mam moc, by je podnieść, usunąć, a w tym (samym) miejscu uczynić z ciebie silne drzewo, ogród piękny, który nie lęka się błota i przytłoczenia”.
  3. „Tego słowa, które ja ci (dziś) daję, nie pozwól sobie odebrać (nie zapomnij o nim). Ono ma zapuścić moce korzenie (i trwać, rosnąć) w nieprzyjaznym otoczeniu (świecie)”.
  4. „Moje kochane dziecko, Twoje miejsce jest tam, gdzie ja jestem. Ja jestem drogą, droga jest miłością. Trwaj w miłości mojej”.
  5. „Tylko we mnie szukaj prawdy o samym sobie”.
  6. „Jestem drogą, prawdą i życiem. Kto we mnie wierzy, żyć będzie”.
  7. „Przysięgam, że się nie rozjątrzę na ciebie ani cię gromić nie będę. Bo góry mogą się poruszyć i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od ciebie i nie zachwieje się moje przymierze pokoju, mówi Pan, który ma litość nad tobą”.
  8. „We mnie nie ma śmierci, ja jestem życiem”.
  9. „Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili i by owoc wasz trwał”.
  10. „Kocham cię, karmię cię moim Ciałem, stałem się Chlebem dla ciebie, jestem cały twój. Czy pozwolisz mi teraz obmyć się moją Krwią?”.