Skip to main content
Aktualności Wspólnotowe

Ogłoszenia Wspólnoty „Nowy Pęd” z dnia 4 września 2021 r.

By 9 września, 2021No Comments
  1. Podczas naszych ostatnich rekolekcji pożegnaliśmy dotychczasowego kapelana naszej Wspólnoty, księdza Macieja Kłosa, a dziś witamy naszego nowego opiekuna – księdza Wojciecha Dziobonia.
  2. Razem z księdzem Wojciechem już dziś zapraszamy na wspólnotową Eucharystię, która odbędzie się 18. września, czyli już za dwa tygodnie, o godzinie 19:00 w starym kościele; zapraszamy do włączenia się w przygotowanie liturgii.
  3. To nie wszystkie zmiany – mamy też nowych koordynatorów, wybranych zgodnie z zasadami Przymierza przez jego członków; zostali nimi: Andrzej, Paweł i Natalia.
  4. Diakonia modlitewna i koordynatorzy zapraszają do składania intencji, w których modlimy się w każdy poniedziałek – intencje można przekazywać bezpośrednio do Pawła lub poprzez animatorów.
  5. Przypominamy, że przez cały wrzesień spotkania odbywają się o godzinie 19:00, zmiana godziny spotkań nastąpi wraz z pierwszym spotkaniem w październiku na godzinę 17:30 i będzie tradycyjnie trwać do kwietnia.
  6. Zapraszamy do korzystania z reaktywowanych mediów wspólnotowych: strony internetowej, fanpage’a na Facebooku, grup na Messengerze itp. Jeśli ktoś nie ma dostępu do ww. lub chciałby korzystać z bardziej ‘tradycyjnych’ maili czy SMS – prosimy o informacje. Będziemy starać się, żeby aktualne informacje pojawiały się w tych i innych kanałach informacji i by docierały do wszystkich.
  7. Zapraszamy animatorów do korzystania z nowych form wsparcia dla grup ze strony koordynatorów – będziemy w najbliższym czasie kontaktować się telefonicznie.
  8. Zapraszamy do współtworzenia tych ogłoszeń. Jeśli widzicie jakąś potrzebę w swoim środowisku, gdzie moglibyśmy pomóc, wesprzeć lub znacie jakieś wydarzenie, koncert, film, na który fajnie by było wybrać się razem – zapraszamy do podzielenia się teraz lub prosimy o kontakt do koordynatorów przed kolejnym spotkaniem.