Skip to main content
Aktualności Wspólnotowe

Ogłoszenia Wspólnoty „Nowy Pęd” z dnia 23 października 2021 r.

By 25 października, 2021No Comments

1. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, przypominamy o zachowaniu reżimu sanitarnego na naszych spotkaniach.

2. Zachęcamy do przychodzenia wcześniej na spotkania, aby spóźnianie się nie stało się naszym zwyczajem (oczywiście poza sytuacjami losowymi). Można posłuchać muzyki, porozmawiać, na co nie zawsze jest czas po spotkaniu.

3. Jeśli sytuacja epidemiologiczna nie pogorszy się, już w listopadzie odbędzie się (przed naszym spotkaniem sobotnim) spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży. Będzie to spotkanie otwarte – zachęcamy do modlitwy za tę inicjatywę, a -zwłaszcza młodzież – do zapraszania znajomych.

4. Diakonia modlitewna zaprasza do wstąpienia w jej szeregi. Modlimy się we wtorki, spotkanie online trwa ok. godziny. Omadlana jest każda osoba z grupy, dlatego zachęcamy, aby w miarę możliwości każda grupa miała w diakonii swojego reprezentanta.

5. Zbliża się czas świąteczny, jak co roku ogłaszamy Dzień Obfitości. Cały rok pomagamy osobom spoza Wspólnoty przez Fundację. W okresie Świąt chcemy też być dla siebie wsparciem, również materialnym. Taka jest istota Dnia Obfitości. Wiemy, ze do hojności nie trzeba nikogo namawiać, zachęcamy zatem do otwartości na poproszenie o pomoc i na jej przyjęcie. Potrzeby prosimy zgłaszać do animatorów.

6. W czwartek o 21.15 na wspólne, krótkie spotkanie online (Clickmeeting) Koordynatorzy zapraszają Animatorów.